Modernizasyon

Modernizasyon

Firmamız her türlü asansör revizyonu uygulamasında en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Mevcut asansörlerinizin modernizasyonu için şirketimizle irtibata geçmeniz, asansörünüzle katlar arasında güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Firmamız tarafından yapılan revizyonlar 2 yıl garanti kapsamındadır. Bu kapsama revizyon sırasında değişen parçalar dahildir. Garantinin geçerli olabilmesi için asansör bakımlarının şirketimizin yetkili elemanları tarafından her ay periyodik olarak yapılması gerekmektedir.

Yayınlanan asansör yönetmeliklerine göre asansörlerin güvenli kullanımı için yetkilendirilmiş (TSE, Makina Mühendisleri Odası, v.b.) kuruluşların periyodik denetlemelerinde; KIRMIZI, SARI, MAVİ ve YEŞİL renklerde etiketlemeler yaparak asansörlerinizdeki güvenilirliği belgelemektedirler. Binalarınızda bulunan her bir asansörün YEŞİL etiket ile güvenli kullanımının sağlanabilmesi için SENKRONLİFT olarak gerekli bakım, onarım ve modernizasyon hizmetlerini en iyi biçimde vermekteyiz.

Sizde YEŞİL etiketle asansörlerinizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçmelisiniz.

Comments are closed